iPad Air TV reklamı yayında

Tanıtımı yakın zaman önce yapılan iPad Air içi bir reklam filmi yayınlandı. Donanımsal özellikleriyle ön plana çıkan yeni iPad’in ismi “Air” olunca, yeni iPhone modeli için de aynı isim telaffuz edilmeye başlanmıştı. Reklamda iPad kullanan farklı yaşam tarzına sahip insanlar konu edilmiş.

Reklamın yayına girişi yine aynı oldu. Sanıyorum bu Apple için bir gelenek haline geldi. Şöyle ki; TV reklamı yine NFL oyunları sırasında yayına girdi. iPad Air reklamının ismi “Your Verse“. Reklamda kullanılan sesler de bazı yorumlayan siteler gibi bizim de dikkatimizi çekti. Ciddi ve tok bir ses tonuyla şiir, aşk ve güzellik temel alınmış. Zaten başlıkta da bunu görebiliyoruz.

Bir süre önce “iPad hikayeleri” bölümünde, hayatın her alanında iPad kullanıcıları ele alınmıştı. Bu TV reklam filmi o hikayeler baz alınarak geliştirilmiş bir video. Şiir ve aşkın hayatımızdaki önemine değinilmiş. Yani insanlar için bilim, tıp ve mühendislik çok önemlidir tamam, ancak aşk ve şiir de insanlar içindir, şeklinde bir tema işlenmiş. 😉

Yine sade sayılabilecek bir reklam teması işlenmiş…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir