iPad Air 2’den yeni görseller

Söz konusu marka Apple ve ürünler Apple ürünleri olduğunda yalnızca iPhone değil, tüm kalem ürünlerde sızıntıların ardı arkası kesilmek bilmiyor. Bunlardan en sonuncusu da iPad Air 2 modeli oldu. Bugün Vietnamlı bir blogun yayınlamış olduğu bir blog yazısı içerisinde yeni iPad Air 2 modeline ait olduğu iddia edilen bazı fotoğraflar yayınlandı. Fotoğraflarda beyaz rengi ile alışıldık bir iPad imajı yaratan cihaz, diğer iPad modellerinin aksine alışmaya yenice başlayacağımız Touch ID butonu ile birlikte görüntüleniyor.  Cihazın hiç şüphesiz en çok dikkat çeken diğer bir noktası ise tasarımında göze çarpan inceliği.

ipad-air-2-1ipad-air-2-2

Kaynak blog yazısı içerisinde de belirttildiğine göre iPad Air 2 cihazının kalınlığı yalnızca 7 mm olacak. Yani bu ölçü yeni tableti iPhone 6 Plus cihazından dahi 0,1 mm ölçü oranında daha ince yapacak demektir. Elbette cihazın henüz sadece fotoğraflanmış olması, çalışır vaziyette test edilmemiş olması nedeniyle yeni iPad versiyonu iPad Air 2 hakkında pek bir şey söyleme konusunda elimizi kolumuzu bağlıyor.

ipad-air-2-3

 

Peki, merakla beklenen iPad ne zaman tanıtılacak? Muhtemelen daha önce iPhone tanıtımından da ön görüldüğü üzere 16 Ekim tarihinde düzenlenecek özel bir etkinlik ile iPad’i tanımaya başlayacağız. Fakat Apple kanadından henüz yeni bir ürün tanıtma ile ilgili açıklanmış resmi bir bildiri yok.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir