iPad 5 arka görünümü bu şekilde mi olacak?

Çin tabanlı bir aksesuar üreticisi tarafından 9to5mac.com bloguna gönderilen bir resim, Apple‘ın önümüzdeki süreçte lanse edeceği iPad 5 arka görünümüne ait olduğu söyleniyor. Henüz resmin meşruiyeti tartışmalı olsa da Apple’ın bir sonraki olası iPad 5‘in görünümüne bakıyor olabilirsiniz. 9.7-inç iPad 5 arka kapağı prototipi olarak sunulan resimde dikkat çeken en önemli detay inceliği.

Eğer aşağıda görülen resim iPad 5’e ait olacaksa siyah anten kesiminden de anlaşılacağı gibi LTE destekli olacağı söyleniyor. Ekim ayı içinde lanse edilmesi beklenen iPad 5’in arka kapak tasarımı iPad mini ile hemen hemen aynı oluşu ve Apple’ın bir sonraki iPad’de iPad mini tasarımında olacağı söylentilerini de destekliyor.

ipad 5 tasarim

iPhone 5, iPad mini tasarımlarının birbirine uyumu ile daha sonra çıkacak yeni ürünlerin bu tasarımlar dahilinde olması bekleniyor. Ekim ayına henüz uzun bir süre olmasına rağmen sızıntıların bu kadar erken başlaması bu yıl yine en çok konuşulan konular arasında iPad 5’in olacağının göstergesi gibi.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir