iOS ve Android cihazınız GroupVox ile telsiz oluyor

iOS cihazları için telsiz uygulaması dediğimizde ilk akla gelen uygulama benzersiz özelliği ile hiç şüphesiz iPTT uygulaması geliyor. Ancak Sizlere tanıtımını yapacağımız uygulama da hem iOS hem de Android platformuna uygun olduğu için dikkatimizi çeke bir uygulama oldu. Eğer toplu olarak Facebook arkadaşlarınızla aynı anda sohbet etmek istiyorsanız GroupVox yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

GroupVox mevcut Facebook sistemine uyumlu, Facebook arkadaşlarınızla canlı olarak sesli iletişim kurmanızı sağlar. Eğer Facebook hesabınızda bir grup oluşturmuş ve bu gruba dahil ettiğiniz arkadaşlarınız varsa tüm grup üyeleri ile anlık sohbet imkanına kavuşabilirsiniz.

groupvox

Ayrıca sohbet için bir şeyleri kaçırdığınızı düşündüğünüz anda canınızı sıkmanıza gerek yok, uygulama içinden kaçırdığınız ve grubun üyelerinin sohbetlerine online olduğunuzda erişebilirsiniz. Hatta çevrimdışı konumdayken bile sesli mesajlar bırakabileceğiniz ilginç bir uygulama.

groupvox 2

Üstelik Android kullanıcısı olanlar ile iOS cihaz sahipleri eğer Facebook’ta arkadaşınız olarak ekliyse o da gruba dahil olup sohbet başlatabilirsiniz.

iOS cihaz sahipleri uygulamayı aşağıdaki App Store bağlantısından indirebilirler, Android kullanıcıları ise Google Play Store bağlantısından indirebilirler.

GroupVox app store

#Güncelleme:

Uygulama tam olarak denendi ancak kayıt edilen konuşma, bunun gönderilmesi ve grubun dinlemesi şeklinde işliyor. Gerçek zamanlı bir grup sohbeti şeklinde değil veya tam bir telsiz havasında değil. Uygulama sahibi bu şekilde açıklamış ancak en azından iPTT gibi bir uygulama değil. İlgili iPTT uygulamasını denemeyenlere şiddetle tavsiye ederiz.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir