iOS 7 Jailbreak yayınlandı: Untethered

iOS kullanıcılarının uzun süredir jailbreak bekleyişleri devam ediyordu. Bununla ilgili birçok çalışma oldu fakat mutlu sona ulaşılamamıştı. Bazı cihazlarda ulaşılabilen jailbreak tabana yayılamamış, iOS 6 için tamamen gelememişti. iOS 7 ile birlikte jailbreak umutları da başladı.

Birkaç hafta önecesinde mutlu sona çok yakın olduklarını duyurmuştu Evasi0n7. Ekibin çalışmaları sonucunda iOS 7 için jailbreak gündeme gelmiş ve denemelerin devam ettiği yakında iOS 7 için jailbreak çıkacağını duyurmuşlardı. Şimdi ise artık iOS 7 untethered jailbreak yayında.

ios 7 evasi0n jailbreak

Evasi0n ekibi çalışmalarının sonucunda yayınladığı iOS 7 jailbreak ismini Evasi0n7 olarak duyurdu. Yılbaşına kadar büyük ihtimalle sonuçlanacağı söz ediliyordu. Ve yılbaşına ramak kala da yayınlandı.

Evasi0n7 ile iOS 7, iOS 7.X sürümlerine sahip tüm cihazlarda kullanılabilecek. Jailbreak adımlarını ve işlemini http://evasi0n.com/ adresinden indirebilirsiniz. Yeni bir araçla birlikte yayınlandı ancak eskisi gibi çok basit. Çok kolay bir şekilde cihazınıza jailbreak yapabilirsiniz. Detayları yine sitemizden adım adım duyuracağız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir