iOS 6.1 LTE desteği ve gelişmiş Siri özellikleri ile yayınlandı

Geçtiğimiz Cumartesi günü 5. betası yayınlanan iOS 6.1, bugün genişletilmiş LTE desteği ve iyileştirilmiş Siri özellikleri ile nihayet yayınlandı. Bir çok ülke için daha fazla LTE desteğinin yer aldığı, sinema bileti satın alma gibi yeni özelliklerin eklendiği Siri ile iOS 6.1 artık iTunes’tan indirilebilir durumda. Geliştirmeler arasında beklendiği gibi, iOS 6.1 iTunes veya YouTube üzerinden arama yapma ve beklenen Apple TV için Bluetooth klavye uyumluluğu eklendi.

Apple’ın iOS 6.1 ile beraber gelen yeniliklere dair sürüm bilgisinde LTE desteğinin genişletildiği ve desteklenen şebekelerin tam listesinin www.apple.com/iphone/LTE adresinde yer aldığı belirtiliyor. iOS 6.1 ile beraber iTunes Match aboneleri artık iCloud üzerinden tek tek şarkıları indirebilecekler.

ios-6.1

Şu andan itibaren tüm gözler iOS korsanlarının daha önce belirttiği gibi iOS 6.1 untethered jailbreak‘in yayınlanmasına çevrildi.

iOS 6.1 untethered jailbreak gelişmeleri bu konudan takip edebilirsiniz. Sürekli güncellenen konu olarak sık kullanılanlara ekleyebilirsiniz. Ayrıca iOS 6.1 ipsw dosyalarını indirme sayfasından indirebilirsiniz.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

iOS 6.1 LTE desteği ve gelişmiş Siri özellikleri ile yayınlandı” için bir yorum

  • 30 Ocak 2013 tarihinde, saat 14:13
    Permalink

    Değişen hiçbirşey yok…SİNEMA BİLETİNİ KENDİMİZ DE ALIRIZ ” ŞARJ SORUNUNU ” HALLETSİNLER…

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir