iOS 6.1 jailbreak sonrası eşleştirmede AppSync sorunu

iOS 6.1 evasi0n jailbreak‘in gelmesi ile beraber hem uzun süreli bir bekeleyiş sona erdi hem de Cydia‘ya kavuşan kullanıcılar bugünlerde jailbreak’in tadını çıkarmakla meşgul. Ancak aynı tadı maalesef crackli uygulamaların yüklendiği 25PP veya iPastore kullanıcıları yaşayamıyorlar. Bazı uygulamalar iTunes ile eşleştirme sonrasında çalışmıyor, açıldığı an kapanıyor. Hal böyle olunca AppSync isimli uygulamanın uyumsuzluğu da ortaya çıkıyor.

Ancak iTunes ile cihazınızı eşleştirme ihtiyacı duymanız gerekmediği, bu işlevi görecek ücretsiz yazılımların olduğunu biliyormusunuz? İşte bu programlardan birisi olan iTools ile iTunes’ta yapabileceğiniz hemen her şeyi ve belkide fazlasını yapabilirsiniz. Böylelikle iTunes ile eşleştirme zorunluluğu ve AppSync sorununu yaşamamış olabilirsiniz.

itools

Bu videolu anlatımızda basit bir şekilde iTools ile uygulama yükleme, hangi uygulamaların güncellemeleri olduğuna bakma, uygulama silme ve yedekleme işlemlerini görebilirsiniz.

Eminiz iTools ile tanışan bir çok iOS cihaz sahibi gibi sizler de iTunes’u unutacak, özelliklerini keşfettikçe de daha da keyif alacaksınız. İlerleyen zamanlarda iTools ile farklı özelliklerin nasıl kullanılacağını anlatacağımız konuları da blogumuzda bulabileceksiniz. İyi seyirler.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

iOS 6.1 jailbreak sonrası eşleştirmede AppSync sorunu” için 3 yorum

 • 08 Şubat 2013 tarihinde, saat 00:52
  Permalink

  AirServer ismi programın, pil yüzdesinin yanına mesaj simgesi intelliscreenx uygulamasını yüklediğimde geldi sanıyorum tam olarak bakmadım

  Yanıtla
 • 08 Şubat 2013 tarihinde, saat 00:30
  Permalink

  Konudan farklı olarak pil yüzdesinin yanındaki msj simgesi hangi tweak ile oluşuyor?

  Yanıtla
 • 07 Şubat 2013 tarihinde, saat 19:16
  Permalink

  İphonu pcde kontrol etme programının adı nedir?

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir