InstaSnap bildirim merkezi için Instagram widget’i

Instagram uygulamasını sıklıkla kullanmayı sevenler için ravirajm tarafından geliştirilmiş güzel bir bildirim merkezi uygulaması InstaSnap sizlerle. Öncelikle uygulamanın Cydia Tweak’i olduğunu, sadece jailbreakli cihazlarda kullanılabileceğini hatırlatalım. InstaSnap’in temel görevi bildirim merkezinde hızlı erişim butonu olarak yer alması ve doğru zamanda istediğiniz fotoğrafı yakalaya bilmenize imkan tanıyor.

Böylece kamera arayüzünü açmak için uygulamanın simgesini aramaktansa bildirim merkezinden hızlı bir şekilde kısayolundan ulaşmanız mümkün olacak. Daha sonra resminize istediğiniz filtreleri uygulamakta özgürsünüz.

instasnap

Bildirim merkezinde “Tap to Snap” yazısına tıkladığınız an Instagram arayüzü açılır ve resim çekmeye o andan itibaren hazırsınız demektir. Cihazınızın ayarlar kısmında Bildirimler menüsü altından widget’i dilediğiniz zaman aktif yada pasif duruma getirebilirsiniz. tabi bildirim merkezi sıralamasını da sürükle bırak şeklinde düzenleyebilirsiniz.

Bazı durumlarda InstaSnap uygulaması yüklendiğinde bildirim merkezinde göremeye bilirsiniz. Bu durumda cihazınızı respring yapmanız yeterli olacaktır.

Uygulama Adı: InstaSnap
Fiyat: FREE
Sürüm: 1.0
Gerekli: iOS 5+, Instagram
Repo: ModMyi
Geliştirici: ravirajm
Editörün Puanı: / 1.5/2

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir