İnce MacBook bu yıl sonu veya 2015’in başında gelecek

Digitmes‘ın da doğruladığına göre Apple MacBook’un ince ve daha güçlü bir modelini muhtemelen bu senenin sonuna kadar satışa sunabilir. Diğer bir rapora göre ise MacBook’ların geliş tarihi en geç 2015 yılının ilk aylarına denk gelebilir. Yeni gelecek olan MacBook’un şuana kadar ki üretilen MacBook Air cihazlarından çok daha ince olması en büyük beklentilerin arasında yer alıyor.

Raporlar her ne kadar tam ve kesin olmasa da uzun zamandır dedikodularda yer aldığına göre muhtemelen yeni Retina MacBook Air’in 12 inç gibi bir ölçüsü olacak.   Yeni gelecek olan MacBook’dan aslında beklentiler bi hayli büyük, yeni cihazın hem çok daha radikal bir tasarıma sahip olması hem de yüksek çözünürlüklü bir ekrana sahip olması en büyük beklentilerin arasında yer alıyor.

ince-macbook

Çinli bir anonim bir kaynağa göre ise yeni çıkacak olan cihaz fansız çalışabilme özelliğine sahip olacak ve yine de ısınma çok çok az olacak. Tabii, şuana kadar duyduklarımızın hiçbirisi resmi kanattan gelmiş bir açıklama ile doğrulanmadı.  Bloomberg‘in iddialarına göre ise Apple 12.9 inç bir iPad versiyonunu da önümüzdeki yılın ilk aylarında pazara sunabilir. Tüm bu sızıntıları topladığımızda ortaya çıkan sonuç kısa süre içerisinde yepyeni Apple cihazları rafları doldurmuş ve kullanıcılarını mutlu etmiş olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir