iHome Lightning iPhone ve iPad dock CES 2013’te

Apple‘ın yeni nesil cihazlarında kullandığı ve Lightning olarak nitelenen Şimşek bağlantı noktasına uyumlu aksesuarlar hızla piyasada yaygınlaşıyor. Bu sene dünyanın ileri gelen bir çok büyük şirketinin boy göstereceği ve çok dikkat çekici bir fuar olacak olan CES 2013‘te Apple aksesuarları da çok konuşulacak gibi. Tanıtılacak aksesuarlardan bir tanesi olan yeni iHome Lightning uyumlu iPhone ve iPad dock‘ta CES 2013’te görücüye çıkacak.

Hem iPhone hem de iPad kullanıcıları için tasarımı ve özellikleri ile albenisi yüksek olan iHome iPhone ve iPad dock’u 149,99 $ fiyat ile lanse edecek. Alarmlı bir saati de bulunan iHome Dock aynı zamanda USB girişi de barındırarak bir üçüncü cihazı bağlamanıza olanak tanıyor.

ihome iphone ipad dock CES 2013'te olacak
ihome iphone ipad dock CES 2013’te olacak

3.5mm jack girişi de bulunan iHome Dock’un ayrıca satılacak olan bir de 99,99 $ iDL45 isimli alarmlı saati bulunuyor. iHome bunun dışında yeni Bluetooth destekli hoparlörlerle adeta CES 2013’e çıkarma yapacak gibi görünüyor.

Geniş ürün yelpazesi ile kalitesinin konuşturacak olan iHome tercih listenizde ilk sıralarda gelecek olan marka olabileceğini düşünüyoruz.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir