HTC M7 1080p çözünürlük ile mi gelecek?

Akıllı telefon alanında güçlü şirketlerden bir tanesi olan HTC‘nin piyasaya süreceği yeni telefonu olan HTC M7 için bir fotoğraf ve özelliklerine dair ipuçları teknoloji haber sitelerine sızdı. 25-28 Şubat tarihleri arasında Barselona‘da düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi‘nde tanıtılması beklenen HTC‘nin M7 özellikleri ve görünümü ile hayli dikkat çekecek gibi

Unwired View internet sitesinin verdiği haberde yer alan fotoğrafta HTC logosunun telefonun üzerinde yer almaması ürünün halen prototip olmasından kaynaklandığını belirtiliyor. HTC M7 için şirketten herhangi bir detay bilgisi gelmediğinden teknik olarak cihazın neleri içerdiği bilgisi yer almıyor.

HTC M7

Ancak tahminler M7’nin 1080p çözünürlüklü 4.7-inç boyutunda 468 ppi yoğunluğuna sahip ekran ile geleceği yönünde. Bunlara ek olarak 1,7 GHz hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragron işlemci,  2 GB RAM, 32 GB dahili bellek, LTE (4G), f/2.0 lensli 13 megapiksel kamera içereceği söyleniyor. Jelly Bean işletim sistemine sahip olacağı söylenen M7’nin 2300 mAh pil kapasitesi ve Beats Audio ses teknolojisini içereceği söyleniyor.

Yukarıdaki teknik detayların ne kadarı doğru veya yanlış bunu Şubat’taki Mobil Dünya Kongresi dahilinde görebileceğiz.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir