Fruit Ninja iPhone 5 Desteği ile Güncellendi

iOS cihazlarının en popüler oyunları arasında yer alan Fruit Ninja özellikle iPhone 5 desteğinin de yer aldığı yeni güncellemesi yayınlandı. Bunun yanı sıra yeni kılıçlar, arkplan ve zorluk seviyeleri ile daha güzel vakit geçirmenizi sağlayacak şekilde güncellendi.

Fruit Ninja tüm dünyada ilgi çeken, meyvelerin katliamına sahne olan zevkli ve biraz da sulu bir oyun olarak büyük küçük tüm kullanıcıları cezbetmeye devam ediyor. Zıplayan meyveleri, arada tuzak bombalardan kaçarak ekranda parmağınızı kaydırmak sureti ile bir ninja edası ile kesip biçen birisi olarak hayli keyif aldığımız bir oyun.

fruit ninja-1

Dün de Fruit Ninja yapımcısının 24 saatliğine Fruit Ninja ile beraber bir çok oyununu ücretsiz yapması ile bizlerin de sahip olduğu ve oynamaktan keyif aldığımız bu oyunu henüz tanışmamışsanız tavsiye ediyoruz.

fruit ninja-2

Güncellemede yeni kesiciler, iPhone 5 desteği, arkaplanlar ve seviyeler ile meyve mağazasından da oyun için farklı özellikleri satın alabilirsiniz. Oyun App Store’da 0.99$ fiyatı ile satın alınabilir.

appstore iptt

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Fruit Ninja iPhone 5 Desteği ile Güncellendi” için bir yorum

  • 19 Aralık 2012 tarihinde, saat 20:29
    Permalink

    Hshshsj

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir