Facebook for Action Menu Ücretsiz Paylaşım Eklentisi

Popüler sosyal ağ platformu Facebook’un iOS 6 ile beraber tıpkı Twitter gibi sisteme entegre olması ile beraber iOS cihaz sahipleri paylaşımlarını çok daha rahat bir şekilde yapabiliyor. Tabi rahatlığın ve fonksiyonelliğin sınırı geliştiricilerin hayallerine paralel, tıpkı Facebook for Action Menu uygulamasını geliştiren “Merlin” gibi.

Facebook entegrasyonunu biraz daha geliştirmek sureti ile cihazlarımıza kazandıran ve uygulamasını ücretsiz olarak bizimle paylaşan geliştirici basit ama kullanışlı bir özelliği cihazlarımıza kazandırıyor. Uygulamanın görevi, örnek olarak ziyaret ettiğiniz bir sayfada bir yazıyı seçili hale getirdiniz, kopyalama ve diğer fonksiyonlara ait çıkan özel menüde Facebook isimli bir menü öğesi çıkacak.

Facebook for Action Menu

Bu menü öğesine tıkladığınızda seçili metni Facebook durum bildirim alanına alarak paylaşmanızı sağlıyor. Facebook for Action Menu ayarları için cihazınızın ayarlar kısmında yer alacak olan Action Menu öğesine girerek düzenleyebileceğiniz uygulamayı BigBoss reposundan ücretsiz olarak jailbreak‘li cihazlarınıza yükleyip kullanabilirsiniz.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir