Etiketli içerikler: itunes bağlanmıyor anasayfaya dön

“iTunes Aygıttan Geçersiz Bir Yanıt Aldı” Hatası ve Çözümü “iTunes Aygıttan Geçersiz Bir Yanıt Aldı” Hatası ve Çözümü(0)

iOS cihaz sahipleri için iTunes ne kadar hayati önem taşısa da bu uygulamaya bağımlı olmak daima can sıkıcı olmuştur. Gerçi jailbreak yapılmış iPhone‘larda farklı yazılımlarla iTunes’tan yapabileceğimiz bir çok işlemi yaptığımız gibi bazen sadece iTunes kullanmamızın zorunlu olduğu alanlar olabiliyor. Tabi cihazlarımızda yaşanan bir takım sorunlar ve bu sorunların iTunes hata kodları şeklinde ortaya çıkması hataların giderilmesinde bayağı yardımcımız oluyor.

Ancak bazen öyle enteresan hatalarla karşılaşıyoruz ki çözümünü internetten aradığımızda hep o meşhur söz “Cihazınızı restore edin sorun düzelecektir” yanıtı basma kalıp önümüze koyuluyor. Başlığımızdaki hatanın çözümü için de çoğunlukla bu türden çözümler öneriliyor ancak biz size daha pratik bir yol sunacağız. Devamı..

çatı penceresi piramit sünger
Bondex Sünger Ses İzolasyonu Süngerleri reklam

Diğer Bağlantılarımız

Bizi Google'a önerin

Blogumuzun Youtube Kanalı

Youtube Kanalımız

Sitemize sponsor olabilirsiniz

Diğer Bağlantılarımız

En popüler kategoriler

© 2011 Elma Bülteni iPhone, iPad, iPod, Mac, iOS Teknoloji Blogu - Her hakkı saklıdır, izinsiz hiç bir şekilde içeriği kopyalanamaz