Etiketli içerikler: iPASTORE anasayfaya dön

Jailbreak’in tadından istifade etmek için neler yapılmalı Jailbreak’in tadından istifade etmek için neler yapılmalı(35)

Çok uzun zamandır iOS cihazınızı kullanmak için fırsat kolladınız ve ne kadar şanslısınız ki şu anda bulunduğunuz sürüme jailbreak imkanı var. O halde kendinizi ikinci kez şanslı hissetmenizi sağlayacak bu küçük rehber ile cihazınızın jailbreak’in nimetlerinden en güzel şekilde yararlanmanızı sağlayacak işlemlerin neler olacağını paylaşacağım. Jailbreak’in herkes için anlamı farklı, kimisi bedava App Store uygulaması yüklemek için kullaırken kimisinin de önceliği bizim gibi Cydia tweak‘leri.

Bu arada bu konuyu okuyup daha jailbreak nedir, nasıl yapılır, cihazımda sorun oluşturur mu gibi sorularına yanıt arayanları da düşünerek onları jailbreak hakkındaki V.I.P salonumuza alalım. Yok, siz zaten bu aşamaları geçmiş ve jailbreak’le tanışmışsanız o halde devam edebilirsiniz. Devamı..

Yeni Installous Alternatifi iPASTORE Açıldı Yeni Installous Alternatifi iPASTORE Açıldı(59)

Dün sürpriz bir şekilde yayınını durduran Installous uygulamasının da gelişticisi Hackulous, iOS cihaz sahiplerini bir hayli şaşırtmıştı. Jailbreak‘li cihaz sahiplerinin yakından tanıdığı Installous artık kepenk kapatmış ve uygulama desteğini çekmişti. Bu gelişmenin ardından da aynı işlevi gören bir diğer uygulama 25pp Cydia uygulamasını da sizlerle paylaşmış en azından travmayı bu şekilde absorbe edebileceğinizi bildirmiştik.

Bugün yepyeni bir uygulama ile Installous’a bir başka alternatif oluşturan iPASTORE‘un haberini aldık. Uygulama henüz çok yeni olmasına rağmen kullanıcıların ve destekçilerin ilgisine paralel olarak yeni bir Installous olacağına inanılıyor. Devamı..

çatı penceresi piramit sünger
Bondex Sünger Ses İzolasyonu Süngerleri reklam

Diğer Bağlantılarımız

Bizi Google'a önerin

Blogumuzun Youtube Kanalı

Youtube Kanalımız

Sitemize sponsor olabilirsiniz

Diğer Bağlantılarımız

En popüler kategoriler

© 2011 Elma Bülteni iPhone, iPad, iPod, Mac, iOS Teknoloji Blogu - Her hakkı saklıdır, izinsiz hiç bir şekilde içeriği kopyalanamaz