Çift Taraflı USB’nin incelemesi yapıldı

Bildiğiniz gibi Apple’ın üretmiş olduğu yeni USB şarj kablosu hakkında kısa süre içerisinde internet dünyası üzerinde birçok farklı haber yapıldı. Muhtemelen iPhone 6 ile gelmesi beklenen kablonun ayrıca farklı bir tarihte muhtemelen önümüzdeki sene satışa çıkabileceği hakkında da haberler var.  Bunların hangisi gerçek çıkacak belki de 9 Eylül de gerçekleşecek olan etkinlikte öğrenebiliriz fakat üçüncü parti üreticiler Apple’ın kablosunun avantajını şimdiden elde etmek isteyenlerden birisi.

Truffol, Apple’ın keşfettiği bu harika çift taraflı şarj kablosunu hazırlayan ve ilk aşamada satışa çıkartan firmalardan birisi.  Turffol her ne kadar Apple markasına bir çözüm üretiyor gibi görünse de kablodan da bazı farklılıkların olduğunu görebilmek mümkün.

 İşte yeni kablonun tanıtımı için 9to5Mac sitesi tarafından hazırlanan ilk en kaliteli ve detaylı incelemelerden biri;

Şuanda üretilmiş olan bu USB bizim belki de en çok avantajı elde edeceğimizi düşündüğümüz Lightning kısmı için ters çevrilebilir değil. Yani sadece USB kısmını ters çevirerek şarj aletini devreye sokabiliyoruz.  Video içerisinde de anlatıldığı gibi kablo orijinal Apple tarafından üretilen kablo değil fakat birçok kişi için ve özellikle meraklıları için gerçekten iyi bir adım denebilir.

Şimdiye kadar bu şarj aleti ile iPhone, iPad, iPod Touch ve iPod nano ürünleri şarj edilmeye çalışılmış ve hepsinden de tam olarak başarı elde edilmiş. Apple’ın çift taraflı kablosunun tanıtımı için ise muhtemelen 9 Eylül tarihini beklememiz gerekecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir