China Times’ın haberine göre iWatch üretimine başlandı

Apple’ın giyilebilir teknoloji kategorisi için uzun süredir üstünde çalıştığı bilenen hatta henüz resmi bir ismi bile olmayan fakat teknoloji severler tarafından iWatch olarak adlandırılan akıllı saatin üretimine başlanmış olabilir.

Haberin kaynağı China Times haber sitesi. Bu yıl ortalarında çıkması beklenen ürün için bu haber aslında geç kalınmış bir sızıntı bile olabilir. Çünkü yıl ortasında tanıtımı yapılması planlanan iWatch’un artık çoktan üretime geçmiş olması gerekiyor.

iWatch

Haberdeki bir diğer ayrıntı da iWatch’ların üretim planlamasında söz edilen rakamlar. Öyle ki ilk parti üretimde 3 milyon adet, yılın 3. çeyreğindeki üretimde ise 15 milyon adet üretimden söz ediliyor. Bu da iWatch‘ın çok satış beklentisiyle kullanıcıyla buluşması anlamına geliyor. Galaxy Gear‘ın ilk satış rakamları 800 bin olarak lanse edilmişti.

Bakalım bu rakamlar gerçekliğe ulaşabilecek mi? Buna ulaşabilmesi için gerçekten çok ihtiyaç hissettirecek bir cihaz olabilmesi gerekiyor. Bunu da bize zaman gösterecek. 😉

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir