Caliber Advantage ile iPhone’lar oyun konsolu oluyor

iOS cihazları için aksesuar dünyasına hemen her gün onlarca ürün katılırken bu ürünler arasında özellikleri ve kalitesi bazı ürünler öne çıkıyor. Bir çok akıllı cihaz markası için kaliteli ürünler sunan Zagg, iPhone sahipleri için yeni bir ürün tanıttı. Caliber Advantage isimli aksesuar ile iPhone adeta bir oyun konsoluna döüşüyor.

Caliber Advantage oyun kontrolörü bir kılıf şeklinde cihaza uygulanıyor ve Bluetooth bağlantısı üzerinden cihazınızda oynadığınız oyunları işlevsel yön ve diğer tuşları ile konsol tadında oynamanızı sağlıyor.

Zagg Caliber Advantage

Gayet ince yapısı, lityum polimer pil desteği ile Zagg Caliber Advantage, yatay ve dikey konumda kullanım imkanı sunuyor. Aksesuarın sağında ve solunda kalan alanları da dilediğinizce açıp kapatabildiğiniz Caliber Advantage’ın Avrupada satış fiyatı 70 dolar olarak belirlenmiş.

Oyun kontrolörü ve kılıfı, mevcut kılıfların sağladığı korumayı da sizlere sunarak keyifle kullanmanıza imkan tanıyor. Aşağıdaki tanıtım videosundan ürünü ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir