Bugünkü Apple Etkinliği Canlı Video Akışını Takip Edin

Teknoloji siteleri ve Apple tutkunlarının gözü bugün Türkiye saati ile 20:00’da düzenlenecek olan Apple etkinliğinde olacak. Tüm Apple etkinliklerinde olduğu gibi bir çok kaynak bu etkinliği yerinde izlemek üzere salonda yerlerini alacak. Etkinliği yerinde takip edemeyecek olanlar için bir çok site etkinlikten resimler ve haberleri anlık olarak verdikleri medya akışını takip ederek gelişmelere anlık olarak ulaşabilecekler.

Yazımızın devamında canlı akışı verecek olan siteleri ve bu akışa ulaşabileceğiniz linkleri bulabilirsiniz. Saatler geçtikte canlı olarak haber akışı sağlayacak diğer siteleri de yazımızı güncelleyerek sizlere vermeye devam edeceğiz. Bilineceği üzere Apple’ın bu tip eklentilerinden görüntülü olarak canlı yayın yapılmamakla beraber muhaberiler anlık haberleri ve resimleri canlı yayın şeklinde geçerek sizlere ulaştırıyor.

Tim Cook

Etkinlikten canlı haber akışı verecek olan siteler şimdilik şunlar;

setteB.IT
MacLife.de
MacWorld

Yukarıdaki bağlantılardan takip edebileceğiniz etkinlik haber akışına yenileri eklendikçe biz de konumuzu güncelleyeceğiz.

Güncelleme: Gizmodo Live bağlantısı üzerinden Gizmodo blogu canlı haber akışını takip edebilirsiniz.

Güncelleme 2: Apple, 2010 yılı 20 Ekim özel etkinliği videosunu yayınladı. Steve Jobs’un performansı ile beraber Tim Cook’un sunumlarını ilk defa tüm detayları ile izleyebilirsiniz.

Güncelleme 3: Macrumors blog üzerindeki canlı haber akışını takip edebilirsiniz.

Güncelleme 4: AppleTV sahipleri canlı olarak Apple etkinliğini izleyebilecekler (ülkeye göre değişebilir) Ayrıca iOS cihaz sahipleri de online akışı resmi siteden takip edebilecek konu detayları burada>>

23 Ekim 2012 Apple Etkinliği

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir