Bu iPhone Kılıfları Adeta Birer Savunma Silahı

iPhone cihazlarının tüm dünyada yaygın bir şekilde kullanıldığı düşünülürse aksesuar üreticilerinin bu konuda ürettiği aksesuar çeşitliliğine de şaşırmamak lazım. Ancak bazen öyle ürünlerle karşılaşıyorsunuz ki şaşırmamak elde değil. Mesela, yazımızda sizlere sunacağım 5 özel iPhone kılıfı ve bu kılıfların yeteneklerini görünce siz de şaşırabilirsiniz.

Genellikle estetik amaçlarla kullanılan iPhone kılıfları son zamanlarda yedek batarya, su geçirmezlik, düşme ve darbelere dayanıklılık, güneş enerjisi ile şarj gibi bir çok amaca hizmet etmeleri için üretiliyor. Bir çok insanın her an elinden düşürmediği, hemen yanı başınızda duran iPhone neden savunma silahı olarak kullanılmasın?

iPhone Kılıfları

İşte bu soruyu soran en az beş üretici savunma amaçlı kullanılabilecek ve iPhone‘u adeta bir silah haline getiren beş farklı kılıfı ile “neden olmasın” demiş ve ortaya koymuş. Öyle ya, bazen hazırlıksız yakalanabilirsiniz, her an yanınızda kendinizi savunmak için kullanacağınız bir şeyleri bulmak kolay olmayabilir. Ama telefonunuz her an yanınızda ise aynı zamanda savunma silahınız da her zaman yanınızda… Aşağıda bu iPhone kılıflarının başlıklarına da tıklayarak kendi resmi sitelerindeki tanıtımlarına da erişebilirsiniz.

1. Yellow Jacket

iPhone’unuza ek olarak 20 saat daha fazla batarya süresi sunan “Yellow Jacket” benim gibi telefonunu günde belki 3 kere şarj etmek zorunda kalanlar için ideal bir ürün olabilir. Tabi onun bana göre ideal olabilecek bu özelliği dışında anlık olarak 650 bin volt elektrik veren bir şok aleti olarakta kullanılması pek çok insanın ilgisini çekebilir. Bu iPhone kılıfı gerçekten tam bir savunma silahı.

2. Task One

Ona kısaca İsviçre Çakısı dediğimizde sanırım özelliklerini az çok tahmin edebiliyorsunuzdur. Telefonunuz her an yanınızda olduğuna göre bu iPhone kılıfı ile telefonunuzla beraber bir bıçak, testere bıçağı, tornavida, pense, tel makası, alyan anahtarı, tel kesici, bir cetvel ve bir şişe açacağı da dahil olmak üzere, 16 aracı da yanınızda bulunduruyor olacaksınız. 75$ fiyattan başlayan farklı renk ve özelliklerde modelleri mevcut.

3. Spraytech

Biber gazı dediğimizde özellikle ülkemizde son günlerde sıklıkla haberlere konu olan ve toplumsal gösterilerde polis tarafından göstericilere sıkılan savunma silahını duymayan yoktur. İşte SprayTech’de iPhone kılıfı olarak biber gazı spreyi de olan bu iPhone kılıfını bir çok rengi ile beraber 39.95$ fiyatla satışa sunmuş.

4. SmartGuard

Tıpkı Spraytech iPhone kılıfında olduğu gibi SmartGuard’da biber gazı sıkma fonksiyonu ile iPhone severlerin istifadesine sunulmuş bir kılıf. Telefon ile konuşurken masum birisine sıkma olasılığı çin güvenlik kilidi barındıran ürün 5 metreye kadar gazı gönderme gücüne sahip.

5. Knucklecase

Bu yazımızda tanıttığımız iPhone kılıfları içinde belki de en ilginci olan Knucklecase, 79$ ödeyerek sahip olabileceğiniz bir aksesuar + savunma silahı. iPhone’u bir muşta olarakta kullanmanızı sağlayan bu iPhone kılıfı tek bir aluminyum bloğun oyularak parmaklarınızın geçeceği şekilde hazırlanmış ürün olarak hayli dikkat çekici

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir