Bir başka iOS 7 konsept çalışması [video]

iPhone konsept, iOS 7 konsept derken içimiz dışımız konsept oldu dediğinizi duyar gibi olsakta sizler için ilginç bulduğumuz paylaşmaya değer haberleri blogumuza alarak paylaşmak hoşumuza gidiyor. iPhone 6, iPhone 5S’in yanı sıra bugünlerde bol miktarda Apple’ın gelecek mobil işletim sistemi iOS’un 7 numaralı sürümüne dair konseptler de boy gösteriyor.

Yazımızın devamındaki videoda da izleyeceğiniz üzere tasarımcının hayalindeki iOS 7 ve onun özelliklerini izleyebilirsiniz. Hayli ilginç ve bir o kadar da farklı hareketlere sahip bir iOS 7 canlandırılmış. Enteresan uygulama geçişleri, bildirimleri çok daha farklı bir şekilde kontrol etme, açık olan klasör veya uygulamaları kapatma, uygulamaların içeriğini önizleme ve hızlı erişim gibi farklı çalışmalar mevcut.

iphone-5s-ios-7-konsept

Aşağıdaki kısacık video’da yukarıda saydığımız özellikleri bir arada bulabilirsiniz ancak kullanım açısından pek pratik bulduğumuz söylenemez, ya sizce?

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir başka iOS 7 konsept çalışması [video]” için bir yorum

  • 15 Nisan 2013 tarihinde, saat 21:22
    Permalink

    Harika olmuş kim yaptıysa emeğine sağlık. Sanki biraz jailbreakli gibi olmuş Apple’ın bu kadar erişime izin vereceğini sanmam ama Apple da biraz bundan fikir alsa iyi olur. 😀

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir