Belkin Thunderstorm ile iPad’iniz portatif sinema sistemi olsun

Yarın Las Vegas’da başlayacak olan tüketici elektroniği fuarı CES 2013 birbirinden yenilikçi ve çok çeşitli ürünleri, markaları sunmaya hazırlanıyor. Tabi fuar öncesi basına verilen ve o gün meraklılarına sunulacak ürünlerin bir çoğu şimdiden görücüye çıktılar bile. Adını genellikle Apple aksesuarları alanında özellikle de bağlantı kabloları, klavyeler gibi ürünler ile duyduğumuz Belkin‘de CES‘te yeni ürünleri ile boy gösterecek.

Ürünlerden öne çıkanların başında gelecek olan Belkin Thunderstorm iPad için yerleşik bir ses sistemi sunan stand olacak gibi. Ön tarafta yer alan yüksek ses çıkışı sağlayan hoparlörleri bas ve derinlikli ses konusunda hayli iddialı.

belkin thunderstorm

Optimum konumlandırma için multifold kapağı ile konforlu ve rahat bir izleme olanağı sunan Belkin Thunderstorm, dinleme konusunda da farklı açılardan ses kalitesinde düşme olmaksızın dinleme imkanı sunuyor. Hafif ve dengeli yapısının yanı sıra elde de iyi bir tutuş sağlayan Belkin Thunderstorm 199$ fiyatla yutrdışında satışa sunulacak. Tabi en büyük dezavantajı da sadece 30-pin cihazlar ile uyumlu olması.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir