Auxo uygulama değiştirici Tweak’i 1.2-1 güncellemesi

Jailbreak‘li iPhone, iPod touch cihazlarınız için popüler Cydia Tweak‘leri arasında çok hızlı bir şekilde yerini alan ve gördüğü talep ile de hızla yükselen uygulama Auxo 1.2-1 güncellemesi yayınlandı. Auxo‘yu bilmeyenler için kısaca tanımlamak gerekirse eğer; Mevcut çoklu uygulama alanı ve özelliklerini geliştirerek değiştiren ve işlevsellik katan bir Tweak olarak tanımlayabiliriz.

Auxo 1.2-1 sürümü ile gelen yeniliklerden kısaca bahsetmemiz gerekirse, geçiş arayüzü için geliştirme ile beraber bir kaç yeni kısayol eklenmiş. Konum Servisleri, Flashlight, Titreşim, ve VPN kısayolları eklenen Auxo, Respring kısayolu da içeriyor.

auxo 1.2.1-1

Yeni sürümde ayrıca kısayol butonları ve görünürlük konusunda detaylı ayrıntıların eklendiği Auxo 1.2-1 sürümü ile daha da işlevsel hale gelmiş. Ayrıca Activator uygulaması ile beraber daha da özellik kazanan Auxo’da VIP uygulamaları belirlediğinizde tüm uygulamaların kapatılması işlevi uygulandığında VIP uygulamalar bundan etkilenmeyerek çalışmaya devam edecek.

Uygulamanın önceki sürümüne sahip olanların ücretsiz olarak güncelleyebileceği Auxo’yu ilk defa kullanacak olanlar BigBoss deposundan 1,99 $ ödemek sureti ile sahip olabilirler. Auxo iOS 5 ve iOS 6 yüklü iPhone’larda kullanılabilir.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Auxo uygulama değiştirici Tweak’i 1.2-1 güncellemesi” için 3 yorum

 • 05 Şubat 2013 tarihinde, saat 02:47
  Permalink

  mehmet bey, cydiada auxo programını buluyorum ama yüklemiyor bunun ayrı sourcu falan varmı yoksa bu aksam yoğunluktan dolayı mı böyle

  Yanıtla
 • 25 Ocak 2013 tarihinde, saat 21:39
  Permalink

  Teşekkürler, silinen şeyler sisteme dair bazı dosyalar içeriyordur ondan, bu durumda restore etmeniz gerekecek ne silindi bilinmediğinden. Bu tip spesifik sorunların kaynağı bilinemeyeceğinden klasik cevap alıyorsunuz ama başka da önerebileceğimiz bir şey yok. Cydia’dan yüklediğiniz tweakleri silip cihazı kapatıp açıp yeniden yüklemeyi de deneyebilirsiniz.

  Yanıtla
 • 25 Ocak 2013 tarihinde, saat 21:32
  Permalink

  Kolay gelsin. Cydia dan indirdiğim tweakler ayarlar bölümünde gözükmüyor. Daha önce 2 tweak ın çakışması sonucu bir programla telefonun iç dosyalarından o çakışanları o klasördeki herşeyi sildim ondan kaynaklanabilir fakat nasıl onaracağımı bilmiyorum. yardımcı olursanız sevinirim. Hayırlı akşamlar.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir