Apple’ın 16 Ekim Etkinliği Canlı yayınlanacak

Apple resmi web sitesi üzerinden 16 Ekim tarihinde gerçekleştirilecek olan özel basın etkinliğini canlı olarak kullanıcılara izleme olanağı sunacağını duyurdu. Apple.com/live internet adresinden etkinlik saati geldiğince izlenebilecek olan etkinliği izleyebilmek için ise kullanıcıların Safari yüklü Apple cihazlarına ihtiyacı olacak. Henüz resmi olarak duyurulmamış olsa dahi Apple’ın merakla beklenen yeni etkinliği muhtemelen Apple TV sahiplerine de sunulacak.

uzun-zaman-oldu

Geçtiğimiz sefer iPhone 6 ile Apple Watch‘ın tanıtıldığı etkinlikte özellikle yayında kesilme konusunda kullanıcılar büyük sıkıntılar çekmişti, bu sefer ise muhtemelen Apple çok daha kaliteli bir yayın sağlayacak ve kullanıcılara kesintisiz bir şekilde izleme olanağı sunacak. Apple’ın hazırlamış olduğu etkinlik sayfasında “Uzun zaman oldu” sloganı ile ironik bir mizah yapılmak istenmiş. Etkinlik içerisinde ise muhtemelen Retina Erkan ile güçlendirilmiş Mac modellerini göreceğiz.  Hatta muhtemelen öyle bekleniyor ki iPod Touch’ın da yeni bir modelinin tanıtılma ihtimali mevcut. Yani karşımıza yeni bir büyük ekranlı iPod Touch modeli de gelirse şaşırmamak gerekiyor.

En büyük merak unsurlarından bir diğer ise elbette yeni iPad olacak. Bakalım Apple yeni Touch ID’ye sahip olacağını tahmin ettiğimiz iPad cihazı ile bizlerin karşısına çıkacak mı? Etkinlik Türkiye saati ile 20.00‘da başlayacak. Eğer muhteşem etkinliği kaçırmak istemiyorsanız şimdiden ajandanızda bir yer açsanız iyi olur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir