Apple OS X 10.8.3 güncellemesini yayınladı

Apple az önce Mountain LionOS X 10.8.3 olarak bir güncelleştirme yayınladı. Aralık 2012’den bu yana beta olarak yayında olan 10.8.3 nihayet bugün final sürümüne ulaşarak kullanıcıların istifadesine sunuldu. Güncelleme ile beraber her zamanki gibi Xcode‘da güncellenerek 4.6.1 sürümüne ulaştı. Güncelleme beraberinde pek çok değişiklik getirmekle beraber özellikle Boot Camp kullanıcılarını çok daha memnun edecek gibi görünüyor.

Öncelikle Windows 8 artık Boot Camp desteğine kavuşarak çift sistem kullanmak isteyen kullanıcıları memnun edecek gibi görünüyor. Güncelleme 3 TB sabit sürücüye sahip Mac’ler için Boot Camp desteği şeklinde sürüm notlarında yer aldığını görüyoruz. Yazımızın devamında sürüm notlarını görebileceğiniz gibi güncellemeyi Mac App Store üzerinden yaparken de inceleyebilirsiniz.

os-x-10-8-3

Uygulamaların beklenmedik şekilde kapanmasına neden olan dosya URL sorununun da çözüldüğü OS X 10.8.3 ile Safari 6.0.3‘te beraber geldiğini görüyoruz. Detayları sürüm güncelleme sayfasından edinebilir ve bizlerle bu sürüme dair izlenimlerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir