Apple iPhone 5S İçin Deneme Üretimi Gerçekleştirecek

Henüz iPhone 5 ile bir çok ülke ve bu ülkenin milyonlarca insanı halen tanışamamışken böylesi bir haber her ne kadar garip kaçabilecek olsa da tartışılmaya başlanan bir konu olduğundan blogumuzda da yer almasında mahsur yok. Asya’da bulunan en popüler ticaret yayını yapan DigiTimes’ın bildirdiğine göre Apple Aralık ayından sonra iPhone 5S için deneme üretimine hazırlandığı paylaşılıyor.

Henüz iPhone 5‘in yeni satışa sunulduğu günlerde böyle bir çalışmanın Apple tarafından yapılabileceği konusunu pek mantıklı bulmayan çevreler için de gayet makul br izahı da aynı haber içinde görebilmek mümkün.

iPhone 5S

iPhone 5 ile yaşanan uygulama, üretim ve kalite standardı sorunlarının Apple‘ın bir hayli başını ağrıttığı gerçeği gün gibi ortadayken böylesi bir sorunu bir daha yaşamamak için çalışmalara çok daha önceden başlamanın yararlı olacağına dikkat çekiliyor.

Yoğun bir üretim aşamasına girilmeden önce ortaya çıkabilecek muhtemel sorunların üstesinden gelmek ve şirkete hem prestij hem de ekonomik açıdan zarar veren bu tip sıkıntıların yaşanmaması adına 2013 yılının ilk çeyreğinde iPhone 5S deneme üretiminin başlanacağından bahsediliyor.

Öyle görülüyor ki önümüzdeki bir kaç ay iPhone 5S (veya adı her ne olacaksa) ve buna bağlı dedikoduları bolca duyabiliriz.

Kaynak: DigiTimes

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir