Apple iPad Mini Etkinliği California Theatre Hazırlıkları Başladı

Nihayet iPad Mini‘nin görücüye çıkacağı tarih olan 23 Ekim Salı’ya sadece sayılı saatler kaldı. Apple iPad Mini tanıtımını pek alışık olmadığımız bir mekanda San Jose, Kaliforniya’da California Theatre (Kaliforniya Tiyatrosu)’da yapacak. iPad Mini etkinliği için Apple şimdiden çalışmalarına başlayarak tanıtım posterlerini tiyatro binasına asmaya başladı. Apple’ın genellikle ürün lansmanlarını Yerba Buena Center‘da yapmasına rağmen bu etkinlikte 7 yıldır kullanmadığı California Theatre’ı tercih etmesi sanat eseri niteliğindeki ürün lansmanı için de hayli manidar olmuş diyebiliriz.

Yazımızın devamında Apple’ın California Theatre’ı Salı gününe hazırlama çalışmalarına ait resimleri bulabilirsiniz. Apple’ın her zaman olduğu gibi havalı ve bir o kadar da ilgi çekici tabelaları salonu süslemeye başladı.

iPad Mini Etkinliği California Theatre

Steve Jobs‘un 2005 yılında iTunes Store’da ilk video, iPod ve TV şovları tanıtmasından bu yana Apple’ın Kaliforniya Tiyatrosu sahnesi kullanılmamıştı.

iPad Mini Etkinliği California Theatre

Yarın düzenlenecek olan etkinlikte bizleri sadece iPad Mini‘nin karşılamayacağı yanında yeni iMac, Macbook Pro gibi ürünleri de görme imkanı bulacağımız etkinlikten haberleri taze taze sizlere ileteceğiz. Yarın bizimle olmayı unutmayın…

iPad Mini Etkinliği California Theatre

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir