Anyring ile iPhone’a Zil Sesi Yükleme ve Oluşturma

iPhone‘da standart olarak yer alan zil, kısa mesaj e-posta bildirim sesleri bilineceği gibi hayli kısıtlı. Bir de buna kısıtlanan zil sesi süresi eklendiğinde iPhone‘u tam anlamı ile özelleştiremediğimiz bir başka özelliği ile yüz yüze kalmış oluyoruz. Ancak iPhone ile yapılabilecekler neredeyse sizin hayal gücünüzle sınırlı desek yanılmayız. Yeterki iphone’u Apple’ın koymuş olduğu sistem güvenliği kısıtlamasından sıyırın.

Bir başka ifade ile jailbreak yapmak cihazınızın özellikleri kat kat arttıran kapıların açılması anlamına geliyor. iPhone’da eksiklik olarak görülebilen bir çok şeyi eklemenize ve fonksiyonlarına fonksiyon katma anlamında jailbreak vazgeçilmez bir uygulama.

iPhone İçin Anyring İle Zil Sesi Yapma

Bu yazımızda sizlere Anyring isimli Cydia Tweak‘i ile bu işlemi kolaylıkla nasıl yapacağınızı anlatmaya çalışacağız. Öncelikle cihazımızın jailbreak yapılmış olması gerektiğini bir kez daha hatırlatalım, ardından Cydia’da AnyRing araması yaparak ilgili uygulamayı satın almanız gerekiyor, tabi crackli olanını da bulmanız mümkün.

Ancak bu tip uygulamalar parasını son kuruşuna kadar hakeden uygulamalar olduğundan satın almanızı tavsiye ediyoruz. Anlamımızın bundan sonrasını kelimelerle değil aşağıdaki videomuz ile sizlere sunacağız.

Her yönü ile Anyring uygulamasının nasıl kullanılacağı, mp3 dosyalarının nasıl zil sesi, kısa mesaj sesi veya eposta bildirim sesi olarak ayarlanacağını izleyerek öğrenebilirsiniz.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Anyring ile iPhone’a Zil Sesi Yükleme ve Oluşturma” için 3 yorum

 • 31 Aralık 2012 tarihinde, saat 17:37
  Permalink

  Bu anlatım ile neden yapamadınız hata mı verdiVerdiği hata ne şekildeyse söyleyin yapabilirsiniz…

  Yanıtla
 • 31 Aralık 2012 tarihinde, saat 17:28
  Permalink

  Bilgi için teşekkürler. Lakin burdan erişim yapamadım. Araştırdım 11820 diye bir hat açmışlar Allah razı olsun hem işimi gördüler hemde yaptılar. Hemde ücretsiz programla 🙂
  IOS aşktır 🙂

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir