Animer ile bildirimleri animasyonlar ile özelleştirin

Apple’ın uygulama deposu App Store kadar olmasa da Cydia uygulama deposu her geçen gün biraz daha büyüyerek yeni yeni uygulamaları, tweak‘leri ve diğer araçları jailbreak‘li cihazlara kazandırmaya devam ediyor. Hashbang Productions isimli geliştirici tarafından üretilen Animer isimli Cydia tweak‘i de depoya eklenen yeni uygulamalardan sadece bir tanesi.

Cihazınızın çeşitli uygulamaları tarafından kullanılan bildirim merkezi ve bildirim merkezinin özel banner bildirimlerini değiştirebileceğiniz Animer içerisinde birbirinden farklı animasyonlar içeriyor. Uygulama bildirimleri geldiğinde yukarıda açılan bildirim alanının geliş şeklini değiştirebileceğiniz gibi hızını da ayarlayabilirsiniz.

animer

Animer’i Cydia’dan kurduktan sonra ayarlar kısmına kendisini atayan özel ayarlarından bir kaç düzenleme sonrası istediğiniz animasyonu atayarak bildirim alanını da farklılaştırabilirsiniz.

Aşağıdaki video’da üreticisinin hazırladığı Animer videosu ile işlemleri basitçe görebilir, düzenleme anında animasyonu da önzileme yapabilirsiniz. Her ne kadar bir çok şey için bir çok tweak yüklemeyi performans açısından yüklemenizi önermesekte gayet küçük bir tweak olan Animer’i 0.99$ karşılığında tercih edip kullanabilirsiniz.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Animer ile bildirimleri animasyonlar ile özelleştirin” için bir yorum

  • 11 Mart 2013 tarihinde, saat 19:56
    Permalink

    xsellize adresinden indirdim bende goruldugu gibi calismadi

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir