Redsn0w iOS 6 GM Jailbreak Sürümü Yayınlandı

Redsn0w Jailbreak Beta

Dünkü etkinlik ile beraber yeni ürünlerin lansmanının ardından Apple, iOS 6 beta serisinin son sürümü olan iOS 6 GM sürümünü yayınlamıştı. Geliştiriciler için yayınlanan bu sürüm sonrasında iPhone Dev Team bu sürüme uyumlu olan tethered jailbreak‘i de Cydia geliştiricileri için yayınladı. Önceki iOS 6 beta sürümlerine uygun jailbreak‘ler gibi jailbreak sonrası Cydia cihaza yüklenmeyip sadece sisteme erişimi sağlayan afc2’nin yüklenmesini sağlayarak cihazı erişime uygun hale getiriyor.

Tabi manuel olarak Cydia’yı yüklemek isteyen kullanıcılar bu işlemi komut satırından yapabiliyorlar. Redsn0w’un bu sürümü dahil olmak üzere jailbreak işleminin nasıl yapılacağı ve gerek duyuluyorsa Cydia’nın nasıl yükleneceğini yazımızın sonundaki bağlantılardan görebilirsiniz.

Redsn0w 0.9.13dev4 olarak yayınlanan ve iOS 6 GM sürümü için ssh erişimi sağlayan jailbreak uygulamasını aşağıdaki bağlantılardan indirip kullanabilirsiniz. Redsn0w jailbreak aracı tethered olarak jailbreak yapacağından işlem sonrası “Just Boot” seçeneğinden cihazı yeniden başlatmalısınız. Eğer Cydia kurulumunu yapmak istiyorsanız iOS 6 Beta Jailbreak Sonrası Cydia Nasıl Yüklenir?güncellenmiş konumuzdan destek alabilirsiniz. Redsn0w jailbreak sabit konusuna da buradan erişebilirsiniz.

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Redsn0w iOS 6 GM Jailbreak Sürümü Yayınlandı” için 2 yorum

 • 30 Eylül 2012 tarihinde, saat 12:08
  Permalink

  Dns ayarınızı8.8.8.8 olarak düzenlerseniz cihazdan o zaman indirebilirsiniz

  Yanıtla
 • 30 Eylül 2012 tarihinde, saat 10:48
  Permalink

  Arkadaşım neden indirmiyor tıklıyorum bağlantıya indirmiyor hiçbiryerde indirmiyor nedir bu sorun söylemisin lütfen ?

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir