35$ değerinde MacX Video Converter Pro bedava

Mac OS X kullanıcıları için Mac App Store birbirinden güzel uygulamaları barındırsa da bazı uygulamaların fiyatları adeta el yakıyor. bazı uygulamalar da zaman içinde tıpkı iOS uygulamaları gibi ücretsiz olarak dağıtılıyor. MacX Video Converter Pro uygulaması da bunlardan bir tanesi olarak şu anda bedava olarak sahip olabileceğiniz uygulamalardan bir tanesi.

MacX Video Converter Pro tam sürümü 35$ olan ve her türden formatı destekleyen bir video çeviricisi. Popüler iDevice bloglarından CultofMac sitesinin promosyonu olan MacX Video Converter Pro uygulamasının tam sürümünü ilgili bağlantıdan indirebilirsiniz. tabi siteye sosyal ağ profillerinizden birisi ile giriş yapmanız gerekecek.

macx ios video converter pro

Ardından indirme bağlantısı ve açıklamanın olduğu bir sayfaya yönleneceksiniz, burada size özel lisans kodunu da alabileceğiniz gibi uygulamayı direk indirebilirsiniz. Ancak acele edin, sanıyorum 2 saatlik bir zamanı kaldı ve bu zaman sonunda tekrar 35$ fiyatla alabileceksiniz. iOS ve Mac OS cihazlarınız ile kullanabileceğiniz en pratik ve en güzel uygulamalardan bir tanesine sahip olmak için sayılı saatler var…

Mehmet Yazıcı

Joomla içerik yönetim sistemi uzmanı, bugünlerin Wordpress'çisi ve Apple cihazlarına yakın ilgili bir kişilik Google+

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir